W przygotowaniu…

Banach Zbigniew
Banach Zbigniew
Wicedyrektor, Pracownia spawalnicza
Bereda Jan
Bereda Jan
Pracownia odlewnicza
Chybowski Krzysztof
Chybowski Krzysztof
Pracownia samochodowa
Ciszewska-Kłos Dorota
Ciszewska-Kłos Dorota
Pracownia budowlana
Dyas Krzysztof
Dyas Krzysztof
Pracownia stolarska
Gończewski Wiesław
Gończewski Wiesław
Pracownia samochodowa
Gorączkowski Roman
Gorączkowski Roman
Pracownia samochodowa
Jędrzejewska Anna
Jędrzejewska Anna
Biblioteka, język polski, przedmioty BHP, geografia.
Juhas Jarosław
Juhas Jarosław
Pracownia metrologiczna
Kosmaczewski Jacek
Kosmaczewski Jacek
Pracownia obróbki ubytkowej mechanicznej
Kozłowska Mirela
Kozłowska Mirela
Pracownia fryzjerska
Krawczyk Wojciech
Krawczyk Wojciech
Pracownia elektroniczna
Leończyk Nina
Leończyk Nina
Matematyka, przedsiębiorczość.
Lewandowski Paweł
Lewandowski Paweł
Pracownia budowlana, specjalista ds. BHP
Lubański Tomasz
Lubański Tomasz
Pracownia elektryczna
Lucia Grzegorz
Lucia Grzegorz
Pracownia obróbki ubytkowej ręcznej
Łastówka Ryszard
Łastówka Ryszard
Pracownia samochodowa
Łysakowska-Małejkyj Anna
Łysakowska-Małejkyj Anna
Język angielski
Ptasznik Małgorzata
Ptasznik Małgorzata
Fizyka
Menzińska-Hajec Natalia
Menzińska-Hajec Natalia
Pracownia fryzjerska
Iwaszkiewicz Maciej
Iwaszkiewicz Maciej
Matematyka
Milewski Radosław
Milewski Radosław
Pracownia CNC
Rogowska Anna
Rogowska Anna
Chemia, biologia
Siedliska Ewa
Siedliska Ewa
Pracownia krawiecka
Nitkiewicz Ewa
Nitkiewicz Ewa
WF
Peszyński Wojciech
Peszyński Wojciech
Język polski, informatyka, historia, WOS
Przygoda Stanisław
Przygoda Stanisław
Pracownia stolarska
Żbikowska Joanna
Żbikowska Joanna
Wicedyrektor, pedagog
Sochaczewska Ewelina
Sochaczewska Ewelina
Pracownia fryzjerska
Stoltmann-Stefaniak Anna
Stoltmann-Stefaniak Anna
Doradca zawodowy, pracownia florystyczna
Sudoł Krzysztof
Sudoł Krzysztof
Pracownia elektryczna
Szczęśniewicz Sławomir
Szczęśniewicz Sławomir
Pracownia elektroniczna
Wądołkowski Jarosław
Wądołkowski Jarosław
Pracownia obróbki ubytkowej ręcznej
Winczewski Krzysztof
Winczewski Krzysztof
Pracownia obróbki ubytkowej mechanicznej
Wolska Paulina
Wolska Paulina
Język niemiecki
Zasuwik-Lenarczyk Izabela
Zasuwik-Lenarczyk Izabela
Pracownia fryzjerska
Żbikowski Marek
Żbikowski Marek
Pracownia samochodowa
Zdanowicz Aleksandra
Zdanowicz Aleksandra
Historia i społeczeństwo, WDŻ, EDB
Kurowski Daniel
Kurowski Daniel
Religia
Sopel Andrzej
Sopel Andrzej
Pracownia odnawialnych źródeł energii
Arlik – Kuskowska Żaneta
Arlik – Kuskowska Żaneta
Pracownia krawiecka