Banach Zbigniew
Banach Zbigniew
Kierownik kształcenia praktycznego, Pracownia spawalnicza
Bereda Jan
Bereda Jan
Pracownia odlewnicza
Chybowski Krzysztof
Chybowski Krzysztof
Pracownia samochodowa
Ciechorska Barbara Iwona
Ciechorska Barbara Iwona
Matematyka
Ciszewska-Kłos Dorota
Ciszewska-Kłos Dorota
Pracownia budowlana
Dyas Krzysztof
Dyas Krzysztof
Pracownia stolarska
Gończewski Wiesław
Gończewski Wiesław
Pracownia samochodowa
Gorączkowski Roman
Gorączkowski Roman
Pracownia samochodowa
Grzebiński Maciej
Grzebiński Maciej
Wicedyrektor, pracownia elektroniczna
Jędrzejewska Anna
Jędrzejewska Anna
Biblioteka, język polski, przedmioty BHP
Juhas Jarosław
Juhas Jarosław
Pracownia metrologiczna
Kosmaczewski Jacek
Kosmaczewski Jacek
Pracownia obróbki ubytkowej mechanicznej
Kozłowska Mirela
Kozłowska Mirela
Pracownia fryzjerska
Krawczyk Wojciech
Krawczyk Wojciech
Pracownia elektroniczna
Leończyk Inka Nina
Leończyk Inka Nina
Matematyka, przedmioty administracyjne
Lewandowski Paweł
Lewandowski Paweł
Pracownia budowlana, specjalista ds. BHP
Lubański Tomasz
Lubański Tomasz
Pracownia elektryczna
Lucia Grzegorz
Lucia Grzegorz
Pracownia obróbki ubytkowej ręcznej
Łastówka Ryszard
Łastówka Ryszard
Pracownia samochodowa
Łysakowska-Małejkyj Anna
Łysakowska-Małejkyj Anna
Język angielski
Menzińska-Hajec Natalia
Menzińska-Hajec Natalia
Pracownia fryzjerska
Miazga Anna
Miazga Anna
Psycholog
Milewski Radosław
Milewski Radosław
Pracownia CNC
Nowocień Anna
Nowocień Anna
Chemia
Paczuski Ireneusz
Paczuski Ireneusz
Pracownia obróbki ubytkowej mechanicznej
Peszyński Wojciech
Peszyński Wojciech
Język polski, pracownia multimedialna
Przygoda Stanisław
Przygoda Stanisław
Pracownia stolarska
Samburski Adrian
Samburski Adrian
Pracownia elektroniczna, pracownia odnawialnych źródeł energii
Sochaczewska Ewelina
Sochaczewska Ewelina
Pracownia fryzjerska
Stoltmann-Stefaniak Anna
Stoltmann-Stefaniak Anna
Doradca zawodowy, pracownia florystyczna
Sudoł Krzysztof
Sudoł Krzysztof
Pracownia elektryczna
Szczęśniewicz Sławomir
Szczęśniewicz Sławomir
Pracownia elektroniczna
Wądołkowski Jarosław
Wądołkowski Jarosław
Pracownia obróbki ubytkowej ręcznej
Winczewski Krzysztof
Winczewski Krzysztof
Pracownia obróbki ubytkowej mechanicznej
Wolska Paulina
Wolska Paulina
Język niemiecki
Zasuwik-Lenarczyk Izabela
Zasuwik-Lenarczyk Izabela
Pracownia fryzjerska
Żbikowski Marek
Żbikowski Marek
Pracownia samochodowa
Aleksandra Zdanowicz
Aleksandra Zdanowicz
Historia, WDŻ, WOS
Marzena Dubieleska
Marzena Dubieleska
Wychowanie fizyczne
Daniel Kurowski
Daniel Kurowski
Religia
Andrzej Sopel
Andrzej Sopel
Pracownia odnawialnych źródeł energii
Żaneta Arlik – Kuskowska
Żaneta Arlik – Kuskowska
Pracownia krawiecka