W doskonale wszystkim znany świat bajkowych postaci i historii, zabiorą nas, rozpoznawalne przez każdego, niezależnie od wieku, utwory z produkcji disneyowskich, we wspaniałych aranżacjach i niezapomnianym wykonaniu dzieci i młodzieży z naszego elbląskiego zespołu.

To już kolejny charytatywny Koncert Klubu Rotary Elbląg Centrum, działającego w naszym mieście od 8 lat, tym razem jego celem jest pomoc w sfinansowaniu zakupu specjalistycznych łóżek medycznych, dla powstałego właśnie przy ul. Związku Jaszczurczego,  Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego Szpitala Miejskiego im. św. Jana Pawła II w Elblągu.

Zakład Opiekuńczo-Leczniczy jest oddziałem stacjonarnym, udzielającym świadczenia medyczne pacjentom przewlekle chorym, którzy wymagają, ze względu na stan zdrowia, całodobowych świadczeń pielęgnacyjnych, rehabilitacyjnych oraz kontynuacji leczenia, a nie wymagają hospitalizacji. Czas pobytu w oddziale jest okresowy i zależy wyłącznie od stanu zdrowia.

Bilety na koncert są dostępne pod nr telefonu 600 983 488 oraz w siedzibie MDK przy ul. Warszawskiej 51 w środy i czwartki w godzinach 18.30-19.30.

Serdecznie zapraszamy.