Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami w dniu 28.04.2022 roku w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego odbyły się już trzecie Warsztaty Technologiczne związane z procesem obróbczym metali z wykorzystaniem obrabiarek CNC. Organizacją zajmowali się: Firma Abplanalp z Warszawy oraz nasza Placówka (CKZiU – ECEZ).

Dziękujemy serdecznie licznej grupie osób, które brały udział w warsztatach oraz za zainteresowanie taką tematyką szkolenia. Przygotowany pokaz procesu obróbczego metali udowodnił jaką potęgą są współczesne obrabiarki, a także wykorzystywane w tym procesie narzędzia i materiały. Sam dźwięk pracujących obrabiarek robił już ogromne wrażenie szczególnie na tych osobach, które miłują technikę.

Dziękujemy Przyjaciołom z Firmy ABPLANALP za wszystkie działania, które zostały wykonane w celu sprawnego funkcjonowania naszego HTEC.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, osobom zaangażowanym w przygotowaniu i obsłudze Warsztatów Technologicznych i zapraszamy ponownie na kolejne we wskazanym późniejszym terminie.

Oczekujemy jednocześnie od uczestników warsztatów oraz osób zainteresowanych procesami obróbczymi metali, aby wypływała od Was propozycja tematyki kolejnych szkoleń. Jesteśmy otwarci na taki system szkoleń. Jesteśmy do Państwa usług – do zobaczenia na kolejnych warsztatach…